miklogo-1

Pokrowiec na telefon. Jaki wybrać?

Na co zwrócić uwagę ?

Wielu ludzi po zakupie nowego smartfona, zastanawia się jak go bezpiecznie zabezpieczyć tak, aby przy upadku miał największe szanse na wyjście z tej sytuacji bez szwanku. I tu pojawia się problem, przeciętny Kowalski kupując etui na telefon patrzy się jedynie na walory estetyczne, a nie na formę zabezpieczenia przed uderzeniem. Standardowe nakładki głównie chronią przed zarysowaniem, ale nie przed upadkiem. Zazwyczaj są to etui o grubości od 0.3mm do 1 mm.

A więc co wybrać ??

Bardzo dobrą alternatywą jeśli chodzi o ochronę są pokrowce firmy SPIGEN. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta ta firma stawia głównie na ochronę telefonu a w drugiej kolejności na walory estetyczne.

Dlaczego właśnie SPIGEN ??

Czym się cechuje ten produkt ? Etui minimalizuje skutki upadków dzięki technologii poduszek powietrznych w narożnikach Air Cushion Technology, a specjalna struktura sieci pajęczej wewnątrz, absorbuje wstrząsy. Futerał spełnia wojskowe standardy odporności Military Grade MIL-STD 810G-516.6 zapewniając ochronę od upadków z wysokości max 2m. Minimalnie wystające krawędzie chronią ekran i aparat przed zarysowaniami na płaskiej powierzchni. Główną cechą etui jest zawsze idealne dopasowanie pokrowca do telefonu. Firma SPIGEN naszym zdaniem to najwyższa półka jeśli chodzi o pokrowce.

Nasze doświadczenia z marką SPIGEN.

Personel naszej firmy osobiście używa pokrowców tej marki i nie zdażyło nam się jeszcze uszkodzenie telefonu. Szczerze polecamy.

Gdzie kupić ??

Produkty SPIGEN dostępne we wszystkich naszych punkach stacjonarnych, Bolesławiec ul.Zgorzelecka 7 , Lubań Rynek Sukiennice 22, a także na stronie https://test.mik-ekspert.pl